Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Вибір компресора

Огляди

20.06.2014

Вибір компресора

 
огляд компресорів
 
Автомобільний компресор - річ абсолютно незамінна не лише в сезон зміни шин, коли раз у раз їх доводиться підкачувати, але й в інший час цей агрегат потрібно завжди мати в автомобілі - на дорозі трапляється різне, і від спущеного колеса ніхто на застрахований... Як же правильно вибрати автомобільний компресор? На що звернути увагу?
 
ручний насос  
Ручні та ножні насоси практично відійшли в історію, хоча всі ми їх чудово пам'ятаємо. Зараз майже кожен водій використовує автомобільний компресор. Він переважно компактний, працює дуже швидко, тому що живится від бортової мережі автомбіля. Для накачування шини компресором не потрібно багато зусиль і часу. І навіть якщо колесо спустилось там, де немає автосервісу або шиномонтажу, за допомогою компресора ви легко накачаєте його самотужки.
 
Вибір автомобільного компресора в наші дні завдання не складне. Наш інтернет-магазин пропонує їх у великій кількості. Потрібно лише знати, чи підійде даний прилад до вашого автомобіля за технічними характеристиками, а саме обсягом шин і його вазі.
Alca 220 000  ParkCity CQ-5 LED
 
Автомобільні компресори діляться на мембранні і поршневі. Мембранні компресори вже майже не використовуються через свою низьку надійність, та й швидкість накачування шин у них невисока.
Набагато краще мати поршневий компресор. Він складається з електродвигуна і циліндра з поршнем. Майже всі автомобільні компресори мають вбудований манометр. Він необхідний для контролю внутрішнього тиску повітря в шинах. Найбільш надійний в експлуатації той поршневий компресор, у якого шатун поршня приводиться в рух безпосередньо від валу електродвигуна. Однак, якщо є проміжні елементи приводу (найчастіше їх роблять з пластику), то це знижує ККД компресора, і скорочує його термін експлуатації. Фторопластові поршневі кільця і ​​алюмінієвий циліндр також дозволють підвищити довговічність і збільшити термін експлуатації компресора за рахунок відсутності змащування даного механізму.
 
PSI
 
При покупці автомобільного компресора слід враховувати точність вимірювального приладу - манометра. Він повинен шкалу, яка добре зчитується. Значення на ній можуть бути зазначені як у звичних барах (атмосферах), так і поширених у світі PSI (Pounds per Square Inch) - фунти на квадратний дюйм.
 
Також потрібно дізнатись максимальний тиск і продуктивність компресора. Адже саме від цього залежить швидкість накачування колеса. Шини легкових автомобілів, (крім великих позашляховиків), накачують з тиском до 2,5-3 Атм. Щоб забезпечити такий внутрішній тиск в шині, компресору потрібно затратити певний час, залежно від продуктивності й обсягу колеса. Тому найоптимальнішим варіантом для легкових автомобілів з колесами від R13 до R16 є компресор з продуктивністю від 30 до 40 літрів на хвилину. Вони швидко накачають шини без особливого споживання потужності і можуть бути під'єднані через гніздо прикурювача або бортову розетку (12 Вольт).
 
Позашляховики, мінівени, мікроавтобуси та вантажні автомобілі потребують більш продуктивних та потужних компресорів. Їх переважно під'єднюють безпосередньо до клем акумулятора. Це не дуже зручно, однак цього вимагає безпека штатної електро системи автомобіля, яка може не витримати підвищеного навантаження, необхідного для живлення компресора.
 
Voin VL-710
 
Зрозуміло, в момент вибору компресора, як і будь-якої техніки, важливе значення відіграє торгова марка, бренд. Безліч виробників пропонує свою продукцію в цьому сегменті, але нам важливі надійність, якість і функціональність. А ці показники забезпечують далеко не всі. Одним з кращих виробників на ринку визнають торгові марки БЕЛАВТО, VITOL, ParkCity, Black & Decker які давно зарекомендували себе на ринку автоаксесуарів. Вони пропонують моделі різної продуктивності - від 11 до 60 л/хв. і більше. Вибрати модель на сайті Era Parts дуже зручно і просто. Представлено модельний ряд в широкій ціновій категорії. Всі автомобільні компресори даних виробників характеризуються високою надійністю і розраховані на довгий безперебійний термін експлуатації, виробник підтримує гарантію і техобслуговування цієї техніки на весь термін експлуатації пристрою.
 
І наостанок порада: перевіряйте тиск в шинах не рідше ніж один раз на місяць. Точне значення можна отримати лише в холодних шинах. Коли шини нагріті, то рівень тиску в них підвищується на 10-15%. Також , допустимі різні рівні тиску в шинах передньої і задньої осей. Однак, тиск в шинах одної осі відрізнятись не повинен.