Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Новини /

Вибір автомобільного фільтра

Новини

02.07.2015

Вибір автомобільного фільтра

Цілісність автомобіля утворюють взаємопов’язані між собою запчастини, кожна з яких має своє призначення. Проте існують запчастини на авто, від справності та вчасної заміни яких залежить робота інших комплектуючих. Одними із таких запчастин є фільтри − деталі, призначені для очищення газу чи рідини від частин, які можуть спричинити шкоду усьому механізмові автомобіля.

Повітряний фільтр

Існують такі види автомобільних фільтрів: 

1.Паливні фільтри − очищають бензин чи дизельне пальне від шкідливих частин: домішок у вигляді води, парафіну, органічних чи твердих часток, які засмічують шланги паливної системи та перешкоджають її роботі. Частота заміни таких фільтрів залежить, насамперед, від якості пального, яке використовує власник автомобіля та рекомендується до проведення на кожні 10 000 км. Несвоєчасна заміна паливного фільтра призводить до виходу з ладу паливного насоса чи форсунок, ремонт яких потребує значних коштів.

2.Повітряні фільтри − необхідні для очищення повітря, яке надходить для охолодження внутрішніх деталей автомобіля, від пилу, дрібних часток та комах. У випадку відсутності чи виходу з ладу повітряного фільтра, на двигун поступово осідатиме пил, який ускладнить його роботу. Без використання такого фільтра термін експлуатації поршневих кілець буде значно коротший. Несправний повітряний фільтр − це, насамперед, менша потужність двигуна, збільшений розхід пального та велика токсичність вихлопних газів. Заміна повітряного фільтра повинна відбуватися кожні 10 − 15 000 км, у сільській місцевості − частіше.

3.Масляні фільтри − очищають моторне масло у двигуні автомобіля та коробці передач від пилу та продуктів зношування самого двигуна − абразивних металевих елементів автомобіля, які утворюються внаслідок їх тертя, а, отже, значно подовжують термін його експлуатації. Заміна масляного фільтра автомобіля проводиться разом із заміною масла.

4. Фільтри салону − перешкоджають пилу та неприємним запахам проникати в салон автомобіля та створюють комфортний мікроклімат всередині транспортного засобу. Згідно із проведеними дослідженнями, у автомобілі без салонного фільтра вміст пилу та інших забруднень може шестикратно перевищувати показники відкритого простору. Термін експлуатації салонного фільтра залежить від місцевості, на якій використовується автомобіль. Його заміна здійснюється залежно від міри забруднення.

5.Гідравлічні фільтри − забезпечують оптимальні умови експлуатації гідравлічної системи автомобіля та очищають робочу рідину від дрібних забруднень, пилу, металевої стружки та ін. Такий тип фільтрів пристосований для роботи у екстремальних умовах.

Фільтр для авто

Замінюйте автомобільні фільтри, звертаючи увагу на марку Вашого авто та на рекомендації виробника з його експлуатації. Своєчасна заміна усіх фільтрів збереже Ваш автомобіль від поломок, а, отже, допоможе зекономити на ремонті!

Інтернет-магазин автозапчастин та автоаксесуарів EraParts пропонує великий вибір фільтрів для авто. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати автомобільний фільтр для марки Вашого транспортного засобу, нададуть детальну інформацію щодо його встановлення та подальшої експлуатації. У нас завжди доступні ціни та безліч цікавих пропозицій!