Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Акумулятори ENERGIZER

Огляди

06.02.2013

Акумулятори ENERGIZER

Energizer, Акумулятори Energizer, купити акумулятор Energizer

Акумуляторні батареї Energizer

 
Легкий та швидкий старт за будь-яких умов – це ознака впевненості кожного автомобіліста. Тому, аби щоразу впевнено сідати за кермо, варто подбати про якісний та надійний акумулятор для Вашого автомобіля.
Цього разу ми представимо вашій увазі акумуляторні батареї Energizer. Фірма Energizer, відома своїми батарейками та акумуляторами для побутової техніки, впевнено зарекомендувала себе й на автомобільному ринку.
Автомобільні акумулятори цієї марки виробляються одним з найбільших світових виробників АТБ –  Johnson Controls (США). Ця батарея за якісними характеристиками не поступається відомим європейським брендам автоакумуляторів, навіть має деяку перевагу над ними, завдяки більш демократичній вартості.  
В широкому спектрі моделей, які пропонує компанія Energizer можна віднайти акумулятор для всіх класів автомобілів, навіть для ретро. 
 
Energizer, Акумулятори Energizer, купити акумулятор Energizer

Акумулятор Energizer
 
Батарея цієї лінії – надійний та доволі економний вибір для автомобілів середнього класу з базовою комплектацією, що не потребують додаткових затрат енергії. Вона забезпечить впевнений та потужний пуск вашого авто навіть під час складних погодних умов. Повністю не потребує обслуговування, а тривалість використання забезпечується технологією штампованої решітки PowerFrame. Інноваційна та міцна структура решітки PowerFrame надійно запобігає передчасному виходу батареї з ладу через корозію, а оптимальне проходження струму забезпечує стабільне енергопостачання протягом всього терміну служби батареї.
 
Energizer Plus, Акумулятори Energizer Plus, купити акумулятор Energizer Plus

Energizer Plus
 
Універсальна серія для легкових автомобілів як європейського, так й азіатського виробництва. Лінія Plus – це впевненість, що ваш автомобіль забезпечений енергією і готовий до старту в будь-який момент. Тривалий термін експлуатації, абсолютна необслуговуваність й посилена безпека завдяки вмонтованим вогнегасникам, не завдасть вам додаткових клопотів.
 
Energizer Premium, Акумулятори Energizer Premium, купити акумулятор Energizer Premium

Energizer Premium
 
Серія Premium – ідеальне поєднання максимальної якості та найвищої потужності. Призначена для автомобілів з високою пусковою потужністю, з потужними бензиновими і дизельними двигунами, а також з додатковим енергоспоживанням. Легко справиться з роботою в екстремальних умовах. Акумулятори  Energizer Premium максимально безпечні завдяки запобіжному клапану, а також повністю захищені від витікання при перекиданні.
    
Energizer Premium EFB та Premium AGM
 
Для автомобілів із стандартними та розширеними технологіями Start-Stop ідеально підійдуть акумулятори серій Premium EFB та Premium AGM.Вони легко витримують навіть максимальні навантаження. Ці батареї забезпечать стабільне електропостачання всіх електроприладів при заглушеному двигуні, а також дозволять миттєво повторно запустити мотор при тимчасовій зупинці. Разом з тим, вашому акумулятору забезпечена швидка підзарядка в дорозі завдяки чудовій зарядній ємності.
 
Energizer Commercial, Акумулятори Energizer Commercial, купити акумулятор Energizer Commercial Energizer Commercial Premium, Акумулятори Energizer Commercial Premium, купити акумулятор Energizer Commercial Premium


Energizer Commercial та Energizer Commercial Premium
 
Ці лінії акумуляторних батарей призначені для запуску справді великих двигунів. Ідеально підійдуть для вантажівок, сільськогосподарської техніки та автобусів. Здатні витримати екстремальні навантаження та надійно забезпечити автомобілі з численними споживачами електроенергії. Наділені низьким саморозрядом завдяки гібридній технології. Акумулятори цієї серії добре захищені кришкою з лабіринтовою системою, вмонтованим вогнегасником та спеціальними пробками.