Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Акумулятори VARTA

Огляди

01.02.2013

Акумулятори VARTA

Акумулятори Varta

 
Якісна акумуляторна батарея – це впевнений та безперебійний запуск вашого авто в будь-яку погоду. Саме такий старт обіцяють виробники акумуляторів VARTA. Ця продукція німецької фірми, яка окрім країни-засновниці виготовляється ще в чотирьох європейських державах – Чехії, Іспанії, Франції та Австрії, наділена унікальними технічними показниками. Батареї VARTA навіть за екстремальних умов забезпечують потужність, надійність, а головне мають довгий термін служби.
 
Технологія VARTA Power Frame
 
Акумулятори цієї марки виготовляють за новітньою технологією штампованої решітки PowerFrame, що робить батареї VARTA набагато міцнішими, ніж звичайні. Саме решітка забезпечує ідеальне проходження струму - на 70% вище в порівнянні зі звичайними конструкціями. Тому кожен акумулятор згаданої фірми має надзвичайно високу пускову потужність, швидко підзаряджається і дуже стійкий до корозії.
Найпопулярніші сьогодні автомобільнібатареї VARTA трьох серій: Varta Black Dynamic, Varta Blue Dynamic та Varta Silver Dynamic. Також окреме місце займають акумулятори для мототехінки – Vatra Fresh Pack.
 
VARTA Black Dynamic, купити акумулятор Varta Black Dynamic, Varta характеристики
 

VARTA Black Dynamic
Акумулятори цієї серії призначені для автомобілів з базовою комплектацією електронних приладів, що потребують незначних затрат енергії. Однак, за оптимальну ціну ви придбаєте миттєвий старт вашого авто, й надійну та безперебійну роботу.
Завдяки досконаломувисокотехнологічному методу срібно-кальцієвого сплаву, акумулятор Black Dynamic здатнийзадовольнити будь-які потреби двигуна вашого автомобіля. 
 
VARTA Blue Dynamic, купити акумулятор Varta Blue Dynamic, Varta характеристики
 

VARTA Blue Dynamic
Серія автомобільних акумуляторних батарей Blue Dynamic – ідеальне рішення для транспортних засобів всіх класів. Інноваційний кальцієво-срібний сплав збільшує термін служби акумулятора на 20%, а також додає стійкість до розряду. Дана батарея забезпечує кращу, в своєму класі, пускову потужність і потужність холодного пуску.
 
VARTA Silver Dynamic, купити акумулятор Varta Silver Dynamic, Varta характеристики
 

VARTA Silver Dynamic
Дана модель створена для автомобілів, що потребують великої затрати енергії через наявність в них численних електронних приладів. Акумулятор серії Silver Dynamic наділений максимальною ємністю та струмом холодної прокрутки до 920А. Такі характеристики забезпечать надійну роботу вашого автомобіля не залежно від погодніх умов. Акумуляторна батарея цієї серії володіє високим рівнем безпеки, а спеціальна кришка-лабіринт з вбудованим вогнегасником гарантує, захист від протікання навіть при перевертанні. Тому акумулятор Silver Dynamic єідеальним рішенням, якщо необхідна висока потужність при великому навантаженні на батарею.
 
VARTA Fresh Pack, купити акумулятор Varta Fresh Pack, Varta характеристики
 

VARTA Fresh Pack
Ці акумуляторні батареї використовуються як для мотоциклів, скутерів, квадроциклів, так і для снігоходів та гідроциклів. Безліч моделей цієї серії охоплюють усі види моторного спорту. Завдяки акумулятору Fresh Pack ви отримуєтенадійнупускову потужність з першого обороту, а міцна конструкція, що витримує вібрацію під час поїздки по вибоїстих дорогах, снігу або по хвилях забезпечить ваш акумулятор від протікання.