Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Антигелі для дизельного палива

Огляди

17.12.2013

Антигелі для дизельного палива

 

Зимова дорога для автомобіліста завжди зона підвищеного ризику, адже окрім заносів та збільшеного гальмівного шляху, існує чимало інших небезпек. Тому при будь-якій поїздці - треба бути озброєним до зубів. Якщо ви їздите на дизелі, то при найменшому зниженні температури необхідно подумати про "підігрів" вашого пального. Для цього чи не найкраще підходять присадки у пальне - антигелі. Вони дозволяють знизити температуру загуснення дизельного палива, адже без присадки, солярка вже при - 8°С перетворюється на желе. Старі, дідівські методи, на кшталт додавання бензину чи гасу до солярки вже відійшли в минуле, оскільки на сучасних двигунах такі добавки принесуть більше шкоди, аніж вигоди. Спеціалісти стверджують, що антигель, окрім покращення низькотемпературних властивостей дизельного пального, ще й здійснюють очищення паливної системи автомобіля. 

 В залежності від складників, антигелі також можуть виконувати й низку інших функцій. Зокрема, присадки стабілізують дизпаливо, покращують згорання, збільшують динаміку двигуна, знижують використання палива та емісію токсичних зв'язків, запобігають блокуванню фільтрів, оберігають паливну систему від іржі, зносу і корозії. Антигель поглинає вологість та запобігає утворенню кристалів парафіну в дизпаливі
.
Антигель львів
 

Вводити антигель в дизель необхідно завчасно, ще за плюсових температур - за 5-7 градусів вище початку замерзання пального. Максимальна температура, при якій дизпаливо з присадкою загустає, як стверджують виробники антигелів,  - 47° С, однак на практиці ця температура значно вища.
 Серед широкого спектру різноманітних присадок в пальне, спеціалісти нашого інтернет-магазину ERA-Parts рекомендують антигелі марок HI-Gear та K2 T300 DFA-39. Адже, класична, перевірена часом формула цих присадок, розроблена з врахуванням найсучасніших методик комплексної модифікації дизельного палива, забезпечує надійну експлуатацію дизельних двигунів при навіть надто низьких температурах.