Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

EasyGO 530B-DVR

Огляди

20.05.2013

EasyGO 530B-DVR

EasyGo
 

GPS навігатор з відеореєстратором EasyGo 530B-DVR


EasyGo 530B DVR – універсальний потужний пристрій з сучасними характеристиками, широким набором функцій, суміщає в собі можливості відео реєстратора та навігатора.
 
EasyGo 530B-DVR front

Зовнішній вигляд новинки не дуже відрізняється від класичного для навігаторів дизайну: традиційний плоский форм-фактор з 5-ти дюймовим сенсорним дисплеєм, чорний колір корпусу з сріблястою вставкою, на верхній частині якої розміщені клавіші вмикання (також виконує функцію «назад») та блокування відеоролику (блокує поточний фрагмент відео від видалення або перезапису). Також поруч розміщено гніздо для карт пам’яті, на яку вестиметься запис відео з реєстратора.
 

EasyGo 530B-DVR Camera


В задній частині пристрою розміщена камера з системою інфрачервоної підсвітки, вмонтований динамік та клавіша «Reset». Вхід USB, відеовихід, гніздо для карт пам’яті  та mini-jack3,5мм розміщені з лівого боку.
Передню панель пристрою майже повністю займає великий 5-ти дюймовий (12.7 см) сенсорний екран зі спеціальним антибліковим покриттям та роздільною здатністю 800х480 точок.


3D-огляд EasyGo 530B-DVR
Модель EasyGo 530DVR обладнано модулем бездротового зв’язку Bluetooth, який дозволяє організувати режим Hands-Free (вільні руки), а також здійснювати зв’язок з інтернетом та використовувати сервіс, що показує корки та затори на вулицях міста.
Головною перевагою новинки є наявність вбудованого відеореєстратора, який можна використовувати одночасно з навігацією. Матриця 3 Мп підтримує роздільну здатність 720p (1280х720), з кутом огляду об’єктиву 75 градусів і чутливістю 500 lux.

Всередині EasyGo 530DVR знаходиться процесор SiRF Atlas5 Dual-Core ARM11 з тактовою частотою 500Мгц, що працює під управлінням операційної системи OS Windows CE 6.0.

SiRF Atlas 5

Windows CE6.0 є «відкритою» операційною системою, що дозволяє встановлювати декілька навігаційних програм з можливістю вибору шляху для клавіші «Навігація». Для користувача це означає свободу у виборі навігації та карт до яких він звик чи надає перевагу. В комплектацію EasyGo 530DVR входить пакет «Навітел-5»з детальною мапою України та оглядовою мапою Європи з можливістю відображення у режимах 2D та 3D. Навігаційна система самостійно прокладає необхідний користувачу маршрут, надає голосові підкаски українською або російською мовами та оперативно перераховує і змінює маршрут у випадку відхилення від поточного.

Реєстратор 530B-DVR

Об’єм оперативної пам’яті EasyGo 530DVR складає 128 МБ та забезпечує швидкодію не лише навігаційних, а й мультимедійних функцій. А власну вбудовану пам’ять (4 ГБ) можна розширити за допомогою карт пам’яті microSD/microSDHC об’ємом до 32 ГБ.

Для перегляду відео з прив’язкою до Google Maps необхідно використовувати спеціальну програму-програвач, яка з’явиться на карті пам’яті після виконання функції «форматування». Для відображення карти на комп’ютері повинен бути активним доступ до інтернету. Для отримання координат GPS під час першого увімкнення, може знадобитись декілька хвилин. Плівка тонування або інше покриття на лобовому склі автомобіля може перешкоджати отриманню GPS сигналу. В разі неотримання сигналу GPS варто спробувати ще раз у відкритому просторі.
Google Maps logo

До мультимедійних можливостей EasyGO 530B можна віднести можливість перегляду фільмів та прослуховування музики. Завдяки вбудованому FM-трансмітеру (модулятору) слухати записану в пристрої музику можна через штатну аудіо систему автомобіля. EasyGo 530B розпізнає більшість популярних медіа-форматів та не потребує додаткового конвертування чи перетворення Ваших відео- чи аудіо-файлів.
Підводячи підсумок, можна сказати, що EasyGo 530B DVR – це універсальний, багатофункційний пристрій, який поєднує не лише функції навігаційної системи та відеореєстратора, а й небідні мультимедійні можливості.  

EasyGo 530B DVR неодноразово допоможе Вам як у довгих подорожах, так і під час повсякденного пересування.