Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Як вибрати відеореєстратор

Огляди

11.03.2014

Як вибрати відеореєстратор

 

 Відеореєстратори

Відеореєстратор є не просто додатковим гаджетом в авто, а часто чи не єдиним доказом чужої вини або вашої невинності. Розмови з інспекторами ДАІ, аварійні і небезпечні ситуації, крадіжки та Ваша поведінка на дорозі – все це можна зафіксувати та використати на свою користь та потреби. І від того, наскільки добрим буде запис, залежить те, наскільки вагомим він буде в якості агрументу. Причому, якість відеозапису не завжди залежить від вартості відеореєстратора. За якими параметрами обирати останні, ми сьогодні спробуємо розібратись, порівнюючи між собою три моделі різних цінових категорій – бюджетний Stealth DVR ST10, середній ParkCity DVR HD510 та топовий Papago P2 Pro.

 
Роздільна здатність та чутливість матриці – найважливіші параметри, на які слід звертати увагу при виборі відео реєстратора. Саме вони впливають на якість та деталізацію відео, що важливо при необхідності ідентифікувати номерні знаки інших авто.
 
Stealth DVR ST10

640х480 – найменша роздільна здатність, характерна для бюджетних моделей, і Stealth DVR ST10 – не виключення. Такої роздільної здатності достатньо для того, щоб передати загальну картину того, що відбувається на дорозі, колір та моделі інших авто, але побачити номерні знаки автомобілів на записі часом неможливо. В принципі, за певних обставин, цього буде цілком достатньо, проте за більшості - таки ні.

ParkCity DVR HD 510

Роздільна здатність HD 1280х720 дозволяє розгледіти номери та інші деталі, у тому числі, дорожню розмітку, навіть під час руху, утім вночі її буде не достатньо через велику кількість шумів.  Максимальну якість зображення та деталізації дозволяє отримати роздільна здатність Full HD 1920х1080. Утім таке маркування ще не гарантує реальну можливість отримати відео високої якості, оскільки дуже часто виробники дешевих реєстраторів та реєстраторів середньої вартості зазначають дещо завищені показники. Для того, щоб бути впевненим у якості відео, також слід звертати увагу на характеристики матриці. Чим вони кращі, тим більше шансів отримати дійсно якісне зображення. Щодо ParkCity DVR HD510 та Papago P2 Pro, то вони дійсно дозволяють отримати зображення HD та FullHD якості, відповідно, і в першого дійсно виникають певні проблеми із записами вночі, навіть при наявності двох світлодіодів, що забезпечують додаткове освітлення.

Papago P2 Pro

Кут огляду – друга за важливістю характеристика (вимірюється по диагоналі). Від нього залежить ширина охоплення простору навколо авто, який потрапить чи не потрапить до кадру. І чим він більший, тим краще буде для водія. Щодо порівнюваних моделей, вартість яких значно відрізняється, кут огляду в них є приблизно однаковим 120°, 130° та 140° відповідно, чого цілком достатньо для того, щоб отримати гарне панорамне зображення. Причому, в ParkCity DVR HD510 середньої вартості кут огляду більший, ніж в топового Papago P2 Pro.

Усі інші характеристики або не є критичними, або відсутні у більшості недорогих моделей, і чи звертати на них увагу при виборі, залежить від того, що саме Ви хочете отримати: приблизну картину всього, що відбувалось на дорозі, як це дозволяє зробити Stealth DVR ST10, якісне чітке зображення (ParkCity DVR HD510) чи мультифункціональний гаджет, як Papago P2 Pro. Серед додаткових функцій останнього є стабілізація зображення, наявність G-сенсору, що автоматично фіксує різкі ривки, зупинки, зіткнення тощо, радар-детектор, а також GPS-модуль, що дозволяє визначати місцезнаходження та швидкість і включати її показники в зображення. Завдяки GPS-модулю в Papago P2 Pro також працює функція безпеки, що вчасно сповіщає про відстань до автомобіля, що рухається попереду, і слідкує за тим, щоб Ви не з’їжджали зі своєї смуги і не перевищували швидкість. Такий набір робить його незамінним помічником та, попри високу вартість, навіть дозволяє економити у випадку, якщо всі ці функції Вам дійсно необхідні.