Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

OSRAM LED DRL FOG 101

Огляди

12.03.2014

OSRAM LED DRL FOG 101

Osram Logo

Фари LED DRL FOG 101 – новинка німецької компанії Osram, що наразі не має аналогів у світі! У цій моделі виробнику вдалось поєднати протитуманні фари та денні ходові вогні з поворотним світлом!
 
LED DRL FOG 101 1

Попри багатофункціональність, LED DRL FOG 101 передусім створені, як альтернатива штатним протитуманним фарам, і не є ані абсолютно універсальними, ані вузькоспеціалізованими. Перемикання протитуманних фар і денних ходових вогнів LED DRL FOG 101 (DRL/FOG) доволі просте. Протитуманні фари контролюються штатною кнопкою, а денні ходові вогні автоматично вмикаються та вимикаються разом з запалюванням і при увімкненні фар протитуманного або головного світла.
 
LED DRL FOG 101 схема роботи
 
Варто також зауважити, що фари LED DRL FOG 101 завдяки яскравості та щільному світловому потоку за сухої погоди роблять машину більш помітною, а за туманної мають підвищену«пробивну» здатність, чим заперечують поширений стереотип про виключну протитуманну ефективність жовтого світла.
Перевагою OSRAM LED DRL FOG 101 також є їхній корпус, що відповідає параметрам стандартних гнізд найбільш поширених протитуманних фар, що встановлюються популярними виробниками автомобілів. А отже, встановлення не вимагатиме значних фізичних чи матеріальних ресурсів та не вимагатиме подальшої реєстрації змін конструкції авто.
 
СПИСОК АВТОМОБІЛІВ ЩО ПІДТРИМУЮТЬСЯ

LED DRL FOG 101 2    LED DRL FOG 101 3

Щодо конструкції самих OSRAM LED DRL FOG 101, то передня поверхня фар зроблена з прозорого пластику, корпус з дуже легкого, проте міцного сплаву, а задня частина вкрита численними ребрами, що забезпечує якісне охолодження. Всередині корпусу розташовуються два світлодіоди, що формують суцільну вигнуту смужку денного ходового вогню і два діоди, що відповідають за протитуманне світло. Відбивач складної форми виконує одночасно роль розсіювача і формує протитуманний потік світла. Усі роз'єми захищені від води, що дозволяє розташовувати їх в будь-якому зручному місці. Контролер герметичний. Дроти підключення до бортової мережі автомобіля закінчуються або клемами під болт (а це означає, що їх зручно встановлювати на штатні болти акумулятора), або для них передбачені конектори One-touch. Дріт підключення до ланцюга протитуманок закінчується двоконтактним роз'ємом. Велика кількість під'єднань денних ходових вогнів Osram LED DRL FOG 101 компенсується зручними конекторами, а довгі дроти полегшують вибір місця встановлення контролера, що робить їх зручними не лише у використанні, але й під час встановлення.
 
LED DRL FOG 101 3

Крім того, Osram LED DRL FOG 101 є не лише багатофункціональними та зручними, але й доволі економічними. Вони споживають майже у 10 разів менше електроенергії, ніж інші лампи (14 Ватт проти 110), та розраховані на 10000 годин роботи (7-10 років служби авто). У той час як довговічність фар забезпечується оригінальними світлодіодами, міцним розсіювачем світла, захищеним від ударів каміння, та високоякісним корпусом з алюмінію. Що разом може гарантувати користувачам не лише безпеку, але й впевненість в автомобілі.
 
Купити Osram LED FOG 101, купить Osram LED FOG 101

Зеновій (01.05.2014 / 12:46)

Взяв собі на форестер. Дуже задоволений!