Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Підлокітники Armster

Огляди

17.04.2013

Підлокітники Armster

Підлокотники ARMSTER
 
 Сучасний ринок автомобільних аксесуарів насичений широким спектром різноманітних пропозицій для забезпечення комфорту під час руху як пасажирів, так і насамперед водія. Для зручності, особливо в далекій дорозі й призначений один з таких додатків, а саме підлокітник Armster. Ця деталь салону автомобіля забезпечить зручне зберігання для дрібних речей, а також дозволить правій руці відпочивати під час керування. Розробляють та виробляють підлокітники Armster в Угорщині на заводі автомобільних аксесуарів Rati. Ця молода компанія, що активно розвивається, постачає автомобільні підлокітники на конвеєри лідерів світового автовиробництва.
 
Підлокітник Armster-1         Автомобільний підлокітник Армстер

Автомобільний підлокітник Armster відрізняється від своїх аналогів в сегменті аксесуарів привабливим та ергономічним дизайном, спрямованим на створення комфорту при управлінні транспортним засобом. При його виробництві використовуються лише нетоксичні матеріали, що не створюють неприємний запах в салоні вашого автомобіля, навіть при тривалому перебуванні автомобіля під променями палючого сонця.
 
Виготовлений з ударостійкого пластику, підлокітник витримує вертикальне навантаження на злам до 40 кілограм в робочому положенні, а горизонтальне – до 12 кг в положенні «stand by».
 
Речовий відсік наповнений спіненим пінополіуретаном, а верхня кришка підлокітника виконана з натуральної, виготовленої за спеціальною технологією шкіри, що робить виріб не тільки красивим, але й безпечним для здоров'я людини.
 
Автопідлокітник ARMSTER-2         Речовий відсік Armster

Нещодавно фірма Armster випустила нову серію підлокітників, що поєднала у собі передові технології виробництва, дизайнерські рішення та надійність. Підлокітники Armster-2 мають кардинально змінений дизайн, який наразі немає аналогів серед такого роду аксесуарної продукції. Великим плюсом виробу є те, що на заводі в Угорщині збірка та комплектація здійснюється виключно руками співробітників підприємства. Це у свою чергу дозволяє не тільки забезпечити якість з одночасним контролем виконаної роботи, а й зводить до мінімуму можливість браку при виробництві.
 
Функції Armster-2

Змінили виробники й саму конструкцію підлокітника, вмонтувавши в механіку металеві частини. Такі деталі дозволили не тільки збільшити максимально допустиме навантаження на злам, яке зараз складає 80 кг, але і значно спростити тонке регулювання кута нахилу, що виконується в цій моделі простим підйомом корпусу підлокітника.
Армстер міні-кейс                        Кейс-мінібег Armster-2

Дуже зручним плюсом Armster-2 є адаптований кейс-мінібег. В нього ви зручно зможете покласти портмоне, ключі, коробку для візитних карток та інші дрібні, але необхідні речі, а виходячи з авта - просто зняти його з підлокітника і за допомогою спеціального фіксуючого механізму закріпити на поясі і носити з собою.
Зсувний верх кришки дозволить максимально зручно адаптувати підлокітник під статуру та параметри водія, що забезпечить кращий відпочинок у дорозі.
При необхідності новий Armster-2 можна легко підняти між водійським і пасажирським сидіннями, не докладаючи при цьому зайвих зусиль.
 
Подлокотник

Дизайн та кольорова гама модельного ряду дозволить підібрати виріб саме під салон вашої автівки, адже підлокітники Armster доступні як в повністю чорному кольорі, так і з металево-сірими вставками по контуру виробу.