Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Вибір автомобільної сигналізації

Огляди

30.05.2013

Вибір автомобільної сигналізації

Захист Вашого автомобіля
 

  Вибір автомобільної сигналізації


  Чим дорожчий автомобіль, тим надійнішою повинна бути його безпека. Ось основне правило, за яким слід обирати для свого автомобіля сигналізацію. Економити на безпеці не варто ніколи, однак і викидати гроші на вітер теж. Тому при виборі такого роду захисту свого авто як сигналізація, насамперед варто визначитись з набором функцій, які для Вас є необхідними. Адже буде дуже прикро, якщо ви переплатите за додаткові «навороти», якими ніколи й не станете користуватись.
ALLIGATOR M-550
  Найпростіші сигналізації, що наділені мінімумом противикрадальних функцій – це автосигналізації з одностороннім зв`язком. До основних характеристик такої охоронної системи належить  оповіщення про незаконне вторгнення в автомобіль, а саме: звуковий і світловий сигнали, блокування дверей та вікон, обмеження роботи двигуна і ряд інших можливостей.
DaVINCI PHI-310
  Дещо надійнішою охоронною системою є двостороння сигналізація.  Вона оснащена брелоком-пейджером, за допомогою якого ви зможете  контролювати стан захисту автомобіля. Такий брелок може демонструвати блокування дверей, стан капоту чи багажника, увімкнення запалювання  та інше. Розблокувати таку сигналізацію дещо важче ніж односторонню.
Magnum Elite МН-880
  Автосигналізації вищого класу наділені додатковою функцією автозапуску двигуна. З її допомогою ви забезпечуєте собі додатковий комфорт, адже ще не покинувши дім чи офіс, Ви матимете змогу запустити двигун, ввімкнути обігрів чи кондиціонування салону. Також ви можете запрограмувати прогрів вашого двигуна при зниженні температури в певно визначений час, декілька разів на день. Зворотній зв’язок, яким наділені такого роду сигналізації, дозволить вам потійно контролювати за допомогою пейджера стан вашого авто.
 
GSM модуль

  На вибір сигналізації також повинен впливати той факт, де саме ви зберігаєте свій автомобіль - під вікном, в гаражі чи на платній стоянці. Адже, якщо Ваш автомобіль розташований далеко від дому, то толку від сигналізації не буде, якщо вона не матиме підключення до GSM чи GPS модуля, завдяки якому на ваш мобільний телефон поступатимуть повідомлення про місце розташування та стан вашого авто. За допомогою GPS ваш автомобіль може з точністю передати координати свого перебування, навіть показати їх на мапі.

  Дуже важливо, щоб обрана вами сигналізація мала динамічний (діалоговий) код, за допомогою якого відбувається ідентифікація брелока. Тобто, натискаючи кнопку розблокування авто, ваш брелок надсилає системі сигнал, та в свою чергу розпізнає його і надсилає назад запит у вигляді випадкового числа, брелок обробивши його за певним алгоритмом посилає назад в систему правильну відповідь, якщо вона вірна система виконує команду. Ця функція забезпечує надійний захист від електронного взлому.

  На що ще варто звернути увагу при виборі автосигналізації? Дуже добре, якщо зняття і постановка на охорону відбувається різними клавішами. Також позитивом сигналізації є різнорівневий адаптивний датчик чутливості. Якщо піде сильний дощ – сигналізація не спрацює, а просто понизить поріг чутливості.
 
Злодіяння 

  Проте головним при виборі автосигналізації є не клас, а хороша якість. Адже, якщо охоронна система низької якості, то вона буде не тільки непевним охоронцем, але й зможе нанести шкоду штатній автомобільній елетроніці. Тому, за підрахуками спеціалістів, в безпеку власного авто потрібно вкласти суму, яка приблизно становитиме 5 – 10% від вартості самого ТЗ. Це і надійний гараж, і механічні засоби безпеки, ну і звісно хороша авто сигналізація.

  Та яка б не була надійна система безпеки, не варто нехтувати загальними правилами поводження з авто: ніколи не залишати його відчиненим, завжи забирати ключі із замка запалення та ніколи не відключати сигналізацію повністю.