Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Вибір автомобільної сигналізації

Огляди

12.03.2014

Вибір автомобільної сигналізації

Викрадач авто

Попри те, що більшість автосигналізацій мають обмежений набір функцій і жодна з них не може гарантувати стовідсоткового захисту від крадіжок чи викрадення авто, вибір вдалої моделі – чи не найскладніше завдання для водія, з яким ми спробуємо Вам допомогти.
 
Сигналізація 1

Отже, головне завдання сигналізації – сповіщати про будь-які неправомірні дії, скеровані на авто, і фактично кожна з існуючих моделей із цим справляється. Однак, техніка не стоїть на місці, і щойно зловмисники знаходять вразливі місця у захисних системах, як на ринку з’являються нові, покращені моделі. А значить, і сигналізація, яка ще пару місяців тому була доброю для Вашого сусіда/брата/свата, сьогодні може бути не достатньо доброю для Вас. Так само ненадійними, як дешеві або застарілі моделі, є і штатні заводські сигналізації, встановлені компаніями-виробниками авто. Адже їхній принцип роботи заздалегідь відомий крадіям, а стандартне місце розташування йде тільки їм, а не Вам на користь. І якщо Ви не користуєтесь виключно платними автостоянками, що охороняються, до вибору сигналізації слід підійти дещо ґрунтовніше.
 
Сгналізація 1 Сигналізація 2

Сьогодні на ринку є односторонні, двосторонні та GSM/GPSсигналізації. Найпоширеніші і водночас найпростіші автомобільні сигналізації – односторонні. Саме з таких моделей і почалось виробництво захисних пристроїв. Однак випробовування часом вони не пройшли і можуть використовуватись хіба в якості центрального замка. Адже варто лише віддалитись від автівки, як сигналу тривоги вже не чути і хоч якось запобігти викраденню  стає неможливо.
 
Двостороння сигналізація      Одностороння сигналізація
Двостороння сигналізація Starline A61              Одностороння сигналізація Tiger Evolution
 
Двосторонні та GSM сигналізації не лише включають сирену, але й відправляють відповідний сигнал на брелок або телефон власника і, крім того, наділені функціями віддаленого моніторингу авто. Додаткові можливості, які надають такі сигналізації включають також «інтелектуальне» керування світловими приборами, можливість блокування та запрограмованого запуску двигуна тощо.  У той час як основним плюсом сигналізації з вбудованим GPS-приймачем є те, що навіть у випадку викрадення, поточне місце розташування авто можна визначити з точністю до п’яти метрів. Щоб уникнути такої ситуації, бажано, щоб охоронна система також була оснащена динамічним кодом сигналізації, замком капоту з керуванням з додаткового каналу сигналізації та додатковим іммобілайзером на двигун. Оптимальним варіантом буде автомобільна сигналізація з іммобілайзером, що надає можливість бездротового варіанту блокування двигуна. Адже через обмежений радіус дії таких пристроїв ризик того, що зловмисник зможе зчитати код, мінімальний.
 

Утім, розраховувати на саму сигналізацію ніколи не варто. І це не означає, що в такому випадку можна обрати будь-яку найдешевшу чи не використовувати її взагалі. Радше – завжди бути пильним та обережним.

Підбір баннер