Шановні клієнти!

Доводимо Вас до відома, що 1.08 і 2.08 наш магазин не буде працювати в зв'язку з інвентаризацією складу.
Вибачте за тимчасові незручності!

Головна / Огляди /

Захисти двигуна КОЛЬЧУГА

Огляди

19.09.2013

Захисти двигуна КОЛЬЧУГА

Захист двигуна Кольчуга

 
Кольчуга торгова марка

Для автомобілістів, які знайомі з українськими дорогами, особливо після зими, більше не виникає питання,чи потрібен захист двигуна, адже для більшості відповідь очевидна. Загроза пошкодити двигун чатує на кожному кроці і не лише на гірських, розмитих дощами, переритих тракторами і усипаних кам’яними брилами дорогах, а й на асфальтованих міських вулицях.
Піддон можна пошкодити налетівши на глибоку яму, невдало припаркувавшись, виїжджаючи на бордюр, чи натрапивши на глибу льоду з-під коліс іншого автомобіля. Таких прикладів є багато, і для того, щоб убезпечити себе від незапланованих значних витрат на ремонт автомобіля, варто подбати про надійний і значно дешевший захист моторного відсіку.

Пробитий піддон

Такий захист пропонує фірма Кольчуга. Підприємство вже п’ятнадцять років на українсьому авторинку і постійно працює над удосконаленням своєї продукції. Система захисту моторного відсіку Кольчуга призначена для захисту піддону автомобіля від попадання в моторний  відсік води, бруду, пилу чи дрібного каміння при русі. Адже важливо захистити двигун автомобіля не лише від механічних ушкоджень, а й від вологи та бруду, які спричиняють передчасну корозію та виводять з ладу електроніку автівки.
Продукція фірми Кольчуга виробляється з високоякісної холоднопрокатної сталі, після чого покривається полімерним антикорозійним покриттям чорного кольору. Деякі моделі захистів додатково оцинкуються, що надає їм надійніший захист від корозії.

Захищений двигун

Серед усіх типів захистів моторних відсіків перевагу на сьогоднішінй час мають сталеві, адже поєднують у собі відносно низьку ціну і надійність. Захисти Кольчуга, окрім доступної ціни та відмінної якості наділені цілою низкою переваг:
- Захисти спроектовані таким чином, що легко встановлюються на штатні отвори автомобіля, не вимагаючи додаткового свердління і використання спеціальних інструментів чи навичок. У комплекті до захисту йде інструкція з експлуатації та кріплення у штатні місця кріплення захисту до авто. Їх може встановити практично будь-який автовласник, у якого є доступ до ями чи підйомника.
- Установка захисту не надто впливає на кліренс автомобіля. Він зменшується приблизно на 3-4 см.
- Вага захисту не збільшує навантаження на элементи підвіски автомобіля.
- Вентиляційні отвори у захистах сприяють охолодженню двигуна під час руху, що не призводить до його перегріву. Також вони допомагають стікати воді, а окремі моделі оснащені додатковим отвором для зливу масла. Примусова вентиляція особливо важлива для автомобілів з автоматичною коробкою передач та авто з великим об'ємом двигуна.

Захист КольчугаМодельний Кольчуга
 
- Захист Кольчуга є практично безшумний. Це досягається шляхом установки спеціальних амортизаторів на захист, завдяки чому до мінімуму знижується рівень шуму від зіткнення металевих деталей при русі автомобіля. Безшумність є важливим параметром, оскільки після встановлення деяких недосконало спроектованих виробів з'являється неприємний шум, рівень якого доходить аж до вібрації в салоні автомобіля.